Yukarı Çık Butonu
Salt Hayat Logo
Form Button

SALT HAYAT AİLESİNE KATILMAK İÇİN FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM.

ADINIZ:


SOYADINIZ:


TELEFON NUMARANIZ:


MESAJINIZ:
Salt Hayat Hakkımzda

YENİ HAYATLAR, YENİ MUTLULUKLAR.

Polat HKC Yapı San. A.Ş. ortakları
Alptekin Polat ve H. Kemal Çolakoğlu olarak, ticari ve konut yapı inşaatlarındaki 20 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübelerimizi birleştirmemiz sonucunda İstanbul’dan sonra Bodrum odaklı çalışmaya başladık.

"Sadece bir bina değil aynı zamanda bir yaşam inşa etmek" içgörüsüyle yol aldığımız projelerimizle güzel insanlar biriktirdik. Salt Hayat ekibi için, “uyum” her şeyden önce geliyor. Projenin konumunun projeyle uyumu, güneşle rüzgârın proje açılarıyla uyumu, insanların uyumu…

Özellikle aynı alanda yaşayan insanların uyumu, doğru malzemeyle doğru işi yapabilmek kadar önemli. Bu yüzden insanların uyum içerisinde yaşaması öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. İşte tüm bunlar birleşince inşa ettiğimiz dünyanın Salt Hayat olduğu gerçeği bizi mutlu ediyor. Çünkü, bizim için hayatı yaşamak; her hayale dokunmak, insanları mutlu edebilmek, yaşam alanlarında kendilerinden bir parça bulmalarını sağlamaktır.Bu felsefeyi yanımıza alarak müşteri odaklı çalışıyor, organik olarak büyüyoruz.

Salt Hayat olarak amacımız: yoğun iş hayatından uzaklaşıp Bodrum’da nefes almak için kendilerine alan yaratmaya çalışan insanlara yardımcı olmak. Bunun yanında Bodrum’da yeni bir hayata başlamak isteyenlerin yolunu aydınlatıp hayallerini gerçeğe dönüştürmek. Bu nedenle Bodrum’da salt mutluluk dolu projeler üretmeye devam ediyoruz.

Yolumuza, tam zamanında anahtar teslim projeler üreterek ve “dolu dolu hayat” felsefesiyle insana yatırım yaparak adım atmaya devam ediyoruz.

Masmavi, yemyeşil ve yepyeni projelerde görüşmek dileğiyle.